Mēs katrs bērnībā esam vēlējušies iejusties visdažādākajos tēlos. Kaut uz vienu dienu pārtapt par feju, par supermenu, betmenu vai mazu, mīļu kaķēnu. Kāpēc gan liegt sev šo iespēju? Ar lielisku un pretalerģisku krāsu palīdzību es palīdzēšu ikvienam bērniņam iejusties savā sapņu tēlā, kaut vai uz vienu dieniņu.

Darba vietā ir katalogs zīmējumu piemēriem, ko bērns uzreiz varēs izvēlēties, bet visbiežāk ļauju bērnam rosināt fantāziju un izvēlēties pašam mīļāko tēlu kurā iejusties.

Tiek piedāvāta gan sejiņu apgleznošana, gan zīmējumi uz ķermeņa.

Cena par stundu - 25,- EURO, par katru nākamo stundu - 10,- EUR.

Piedāvā: Kristīne Urbacāne Tel. 28826418


Esmu sapņotāja - mīlu dzīvi un visu, kas mums ir visapkārt! Skaistums ir katrā mazākajā detaļā - saulē, jūrā, katrā ziedlapiņā, galvenais - mācēt to visu saskatīt. Savos darbiņos es ļauju bērnam attīstīt savu fantāziju, ļauju viņam izvēlēties visjautrākos tēlus un zīmējumus, kas tiks iemūžināti uz bērna sejas vai rociņas, jo fantāzija, kas ir bērniem ir patiešām iedvesmojoša! :)

x x x

Sejiņu apgleznošana bērniem ļauj iejusties visdažādākajos multfilmu varoņu, pasaku un citos tēlos. Tā ir maģija. Pāris otiņu vēzieni un bērns vienā acumirklī pārtop par zirnekļcilvēku, dzelzs vīru, pirātu, skeletu, monstru, dinozauru, taureni, tīģeri, kaķi vai princesi. Skatiens spogulī un bērna fantāzijas lidojums var sākties...

Tiek izmantotas speciāli bērnu seju apgleznošanai paredzētas pretalerģiskas krāsas no TAG Body Art un Global Body Art.

IZCENOJUMS:

Mazs zīmējums uz sejas vai rokas - 3.00 EUR

Vidēja izmēra zīmējums (pa pus seju) - 4.00 EUR

Liela izmēra zīmējums (pa visu seju) - 5.00 EUR

Vai 25.00 EUR stundā (stundas laikā iespējams apgleznot +/- 7 bērnus)

Bērnu seju apgleznotāja LĪVA ANNA VALDHEIMA

t.: 29396804

UZ SAREDZĒŠANOS!!!:)

 
Top Site Statistika - TopSite.lv